• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

Pretcelulīta masieris Cellumax

Cellumax nodrošina dziļu masāžu. Ir divi dažādi, viegli maināmi masāžas uzgaļi, kas dažādos veidos aktivizē nervu sistēmu un asinsriti. Citiem vārdiem sakot, veicina asins padevi uz masējamajām ķermeņa daļām.

Lietošana ir vienkārša: ar diska regulatora palīdzību, Cellumax vienmērīgi maina vibrāciju ātrumu. Iebūvētās apsildāmās ierīces iedarbība, kas ievietota masierī, paaugstina masāžas rullīšu darba efektivitāti. Kā piemēram, Cellumax vienkārši un efektīvi ierīvē pretcelulīta krēmu (bez sietiņa vāka uzgaļa). Uzgaļus var noņemt un nomazgāt. Speciāli izliegts un ar neslīdošu materiālu noklātais rokturis izveidots tā, lai masiera lietošana būtu vienkārša un ērta.

Masieri izmantošanai ārstnieciskos nolūkos, rekomendējam konsultēties ar ārstu!

Par masiera lietošanu

Ikviens zina par labvēlīgo ietekmi saspringto muskuļu relaksēšanā, kas tiek panākts ar masāžas palīdzību. Procesi, notiekošie iekš muskuļiem, asinsvadiem un nerviem ir savs skaidrojums. Organismā ir divas transporta sistēmas. Asinsrites sistēma, kas sūknē asinis no sirds, apgādājot smadzenes, orgānus un muskulatūru ar barojošām vielām un dzīvībai nepieciešamo skābekli. Limfātiskā sistēma nodrošina, ka toksīni tiek izvadīti no organisma. Ja imūnā sistēma tiek pakļauta infekcijai un vīrusiem, ārst pirmkārt klausās limfmezglus, par cik tie veido aizsargšūnas, kas reaģē uz slodzi, kā rezultātā palielinās. Jebkura masāža stimulē šo sistēmu, kas stimulē kaitīgo vielu izvadīšanu no organiska un nodrošina organismu ar skābekli un barojošajām vielām.

 

 

 

 

 

 

Kā tas darbojās?

Cellumax masē saistaudu sistēmu un stimulē asinsriti, kā arī izvada toksīnus. Iedarbojas uz iekšējo tauku slāni, silda un drenē to. Ar šī masiera palīdzību jūs varat formēt figūru, masēt nogurušās un saspringtās ķermeņa daļas un vienlaikus gludināt „apelsīna miziņas” problemātiskajās ķermeņa zonās.

Papildus rekomendācijas

Neaizmirstiet sekot līdzi savam svaram, par cik liekais svars noved pie paaugstinātas tauku uzkrāšanās tauku šūnās. Ir ļoti svarīgi sabalansēt uzturu. Mērķtiecīgas gurnu zonas, muguras un kāju nodarbināšana veicina tauku dedzināšanu. Pat 20 minūšu nodarbība dienā dod acīmredzamus rezultātus. Kā arī rekomendējam nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Masāžas rezultātā tiek stimulēta asinsrite un vielmaiņa. Pēc dušas nepieciešams apliet kājas un gurnu zonu ar aukstu ūdeni. Kā arī pievērsiet uzmanību nikotīna negatīvajai ietekmei – ādas asinsvadi savelkas, bet vietmaiņa pasliktinās.

Izvērsts apraksts

Tips Anticelulīta masieris
Masāžas elementu skaits 1
Maināmo uzgaļu skaits 2
Ražotājs Casada/Vācija
Garantija 2 gadi
Masiera izmērs 18,5x11x17,5 cm
Svars 1kg
Infrasarkanā lampa ir
Frekvences regulēšana ir (plūstoša regulēšana)
Taimeris nav
Spriegums 220V
Frekvence 50Hz
Jauda 25W