• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

FootInn

FOOTINN

Nerūpēšanās par pēdu veselību var atsaukties uz visu organismu. Nepareiza stāja negatīvi ietekmē muskkuļu darbību, veicina muguras sāpes, kā arī ietekmē nervu galus mugurkaula un gūžas rajonā. Ja cilvēkam ir slikta asinsrite, tas var ietekmēt miega kvalitāti, kā arī ikdienā jāsamierinās ar salstošām rokām un kājām. Cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu vai sēdošu daarbu bieži nākas saskarties ar notirpušām rokām un kājām, kā arī asām sāpēm muguras lejasdaļā vai skaustā.

Par visu šo problēmu atrisinājumu ir parūpējusies kompānija CASADA, kas piedāvā jauno masāžas ierīci FOOTINN, kas ir viegli un ērti lietojama.

GAISA KOMPRESIJAS MASĀŽA:

1)FOOTINN masāžas kombinācija apvieno veltnīšu, mīcīšanas, kompresijas masāžu un siltuma pēdu terapiju. 11 akupunktūras masāžas elementi, kas darbojas divos dažādos ātrumos, labi izmasē pēdas arku un pirkstus. Gaisa kompresijas spilveni, paralēli saspiežot vai atlaižot pēdu, ātri novērš nogurumu un smagumu kājās. Šāda veida masāža liek jums justies labāk ne tikai kājām, bet arī visā ķermenī. Gaisa kompresijas masāžai ir pretiekaisuma un pretsāpju efekts. Šī procedūra aktivizē un tonizē nervu, asinsrites un limfātiskās sistēmas darbību.

2)Dažāda izmēra un formas masāžas rullīši iedarbojas uz visiem pēdas receptoriem, tādējādi pilnībā aptverot visu masāžas zonu.

Массажер для ног FootInn

RULLĪŠU MASĀŽA

Lielisks veids kā atslābināties, mazināt stresu, noņemt ikdienas saspringumu. Masāžas rullīšiem uzspiežot uz attiecīgajiem akupunktūras punktiem īsā laikā ir iespējams uzlabot garstāvokli, noņemt nervozitāti un atbrīvoties no bezmiega. Ieteicams izmantot sportistiem, kā arī cilvēkiem, kas lielu dienas daļu pavada kājās stāvot. Rullīšu masāža ātri atbrīvo no sāpēm pēdās un ikros.

Izmantojot masāžas ierīci katru dienu, 15 minūšu garumā, manāmi uzlabojas, muskuļu tonuss un asinsrite. Kas ilgtermiņā palīdz izvairīties no aterosklerozes, varikozām vēnām. Uzlabojas limfātiskās sistēmas darbība, kas labvēlīgi ietekmē visa organisma darbību.

Массажер для ног FootInn

INFRASARKANĀ SILTUMA TERAPIJA:

FOOTINN masāžas ierīce ne tikai lieliski izmasēs jūsu pēdas un atbrīvos no noguruma un smaguma tajās, bet arī patīkami izsildīs nosalušās kājas. Infrasarkanais sildītājs paātrinās asinsriti un tādējādi parasto masāžas procesu padarīs dubultā efektīvu. Muskļi siltuma ietekmē ātrāk atslābināsies un nogurums pazudīs kā nebijis.

Массажер для ног Canoo4

SPIEDIENA MASĀŽA:

Masāžas ierīces rullīši lieliski pieguļ jūsu pēdai un izmasē to no pirkstu galiem līdz papēdim. Maigi, bet tai pat laikā spēcīgi iedarbojoties uz visiem akupunktūras punktiem. Šīs masāžas laikā uz pēdu iedarbojas speciāli šai masāžai izstrādāti rullīši. Procedūras laikā iespējams izvēlēties automātisko masāžas režīmu, kā arī vienu no diviem ātrumiem.

1. Ieslēgt/izslēgt;

2. Izvēlēties masāžas programmu;

3. Izvēlēties masāžas intensitāti;

4. Ieslēgt infrasarkano apsildi;

Массажер для ног FootInn
Массажер для ног FootInn

Šī masāžas ierīce jums lieliski noderēs, ja ikdienā staigājat uz augstiem papēžiem, vai bieži jūtat nogurumu kājās. Mēs reti aizdomājamies, ka sliktu pašsajūtu mums rada muskuļu saspringums un nogurums kājās. Tikai 15 min dienā un jūs jutīsieties kā būtu apmeklējis profesionālu masieri.

Auduma oderes iespējams izņemt un izmazgāt veļas mašīnā, tādējādi jūsu masāžas ierīce vienmēr būs tīra. FOOTINN kopuss izgatavots no jaunākās paaudzes materiāla. Tas ir viegls un rada mazāku satraumēšanās risku. Kompānija CASADA vienmēr rūpējas par saviem klientiem. Katras jaunas ierīces radīšanā domājam par to, lai tā būtu vienkārša, ērta un patīkama lietošanā.

Массажер для ног FootInn
footinn_hand.jpg
Массажер для ног FootInn (Футин)
Массажер для ног FootInn (Футин)

Массажер для стоп FootInn

Svars 2 kg
Izmērs augustums/paltums/dziļums 16x36x34,5 cm
Spriegums/ frekvence 100-240 V; 60 Hz
Jauda 50 W
Taimeris IR (automātiskajā režīmā 15 min.)
Apsilde IR
Automātiskās programmas IR
Izņemams apvalks IR (drīkst mazgāt)
Maksimāli pieļaujamais lietotāja svars 120 kg