• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Unikāls firmas casada izstrādājums, galvas masieris dr Mind. Tiek novietots uz galvas, un vadīts ar pults palīdzību. Masāžas laikā notiek iedarbība uz akupunktūras punktiem uz pieres, pakauša un deniņiem. Tas uzlabo asinsriti, veicina skābekļa nokļūšanu audos, pazemina asinsspiedienu un mazina galvassāpes. Sildīšanas un vibrācijas funkcijas pastiprina masāžas efektivitāti. Dabas skaņas vai patīkama mūzika palīdzēs jums pilnībā relaksēties.

Detalizēts apraksts

Masāžas programmu funkciju daudzums 4
Vibromasāža ir
Vibrācijas veida izvēle ir
Izmēri: 22,7 х 19,9 х 12,8 сm
Svars 0,625 кg
Infrasarkanā lampa ir
Frekvences regulēšana ir (slīdošā regulēšana)
Taimers 5, 10, 15 min
Frekvence 50Gh
Jauda 6 Vt

 

Masāžu programmas

Vibrācija notiek ar mūsdienīgu un tehnoloģisku vibromotoru palīdzību, kas iebūvēti aparāta korpusā

Gaisa spiediens notiek pateicoties speciāliem gaisa, masāžas spilveniem, kas iebūvēti aparāta aizmugurējā daļā. Kompresijas masāža palīdz pazemināt asinsspiedienu, kā arī uzlabo asinsriti.

Sildīšana notiek ar infrasarkanās lapas palīdzību, kas iebūvēta aparātā. Infrasarkanais siltums iekļūst dziļi muskuļu audos, kas pastiprina masāžas efektivitāti.

Mūzika. Sinhronizē masāžu ar mūziku. Ir iespēja pieslēgt mūziku no MP3 atskaņotāja, telefona, mūzikas centra. Mūzikas terapijas plaši tiek izmantota stresa noņemšanai un relaksācijai. Var ieslēgt iemīļoto melodiju vai dabas skaņas, piemēram, meža skaņas, putnu dziesmas, vai ūdens skaņas, lai iegūtu dziļāku efektu