• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

EVE – uzlabota slavenā Minimassanger versija, kas ir tik ļoti iemīļots. Mazais un spilgtais masieris kļuva vēl labāks, jauns dizains, mūsdienīgi un joprojām ekoloģiski materiāli.

Masiera korpus izgatavots no patīkama, ekoloģiski tīra plastikāta, bet masāžas galviņas piestiprinātas ar gumiju, kas padara masāžu mīkstāku un patīkamāku, tas ir masieris slīd pa ķermeņa virsmu, atkārtojot tā izliekumus.

egādājoties šo ierīci, jūs iegādājieties savu personīgo masieri. Pirms ierīces lietošanas obligāti izlasiet lietošanas instrukciju. Pareizi lietojot ierīci un sekojot lietošanas instrukcijai, jūs ilgu laiku varēsiet baudīt masāžas seansus. Novēlam jums daudz patīkamu brīžu ar EVE.

Komplektācija:

Ietilpst masāžas ierīce EVE.

Četras AAA baterijas.

Lietošana:

Lai ieslēgtu masāžas ierīci nospiediet ieslēgšanas pogu. Lai to izslēgtu, nospiediet atkārtoti šo pašu pogu.

Aprīkojums un funkcijas:

Mūsdienīgs dizains. Masāžas ierīce izgatavota no inovatīva materiāla, tā ir neslīdoša un patīkama, paņemot rokā. Šo ierīci jūs varat lietot jebkurā vietā, jums ērtā laikā. Mazs, bet ļoti iedarbīgs. Pateicoties trīs masāžas galviņām un vibrācijai, kas nostādīta pareizajos viļņos, šī masāžas ierīce spēs jums sniegt lielisku akupunktūras masāžu. Šo ierīci jūs varat izmantot visam ķermenim – pleciem, mugurai, kājām, rokām. Pateicoties savam niecīgajam izmēram un vieglajam svaram, jūs to varat ielikt pat rokassomiņā. Tas nozīmē, ka pat birojā, piknikā, vai ceļojumā jūs varat baudīt pilnvērtīgu masāžu.

Lietošanas sākums:

Atveriet masāžas ierīces vāciņu, pagriežot to pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Ievietojiet baterijas, tām paredzētajās vietā un aizskrūvējiet vāciņu ciet.

Atbilstība direktīvām:

Ierīce atbilst ES direktīvai 2006/95/EC

Ierīces nepareiza darbība:

Ja ierīce neieslēdzas:

Pārbaudiet vai baterijas ievietotas pareizi;

Nomainiet baterijas;

Masāža ir pārāk lēna vai vāja:

Nomainiet baterijas;

Drošības instrukcija:

Šī masāžas ierīce neprasa īpašu kopšanu. Ja ierīcei ir radušies kādi bojājumi, tad nekavējoties dodieties uz autorizēto servisu. Nekādā gadījumā nemēģiniet to salabot pašu spēkiem. Lai nerastos muskuļu vai nervu bojājumi, nelietojiet ierīci ilgāk par 15 minūtēm.

Nelietojiet ierīci ja esat grūtniece. Kā arī nelietojiet ierīci uz atklātām brūcēm, augoņiem, vai jums ir trombu rašanās risks. Ja tomēr vēlaties lietot šo masāžas ierīci un jums ir kādas no norādītajām saslimšanām, tad iepriekš obligāti konsultējaties ar savu ģimenes ārstu. Tehniskā informācija:

Izmērs………………………………………………………………………………………..96 x 96 x 60 mm

Svars………………………………………………………………………………………………………..170 gr

Spriegums…………………………………………………………………………………………………1,8 W

Baterijas…………………………………………………………………………………………. 4 x 1,5 AAA

Aizsardzība pret mitrumu saskaņā ar IPX5