• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Aura Jaunums! Masāža kresls Jau ir pārdošanā JaunsAlphaSonic 2

Apraksts

Efektīva metode organisma attīrīšanai!
Ikdienā lietojamie pārtikas produkti un apkārtējā piesārņotā vide diemžēl sekmē nevēlamu šlakvielu uzkrāšanos cilvēka organismā, un tādēļ tam ir nepieciešams attīrīties. Mūsu pēdas darbojas kā nozīmīgi ķermeņa attīrīšanās kanāli. Šo īpašību izmanto arī refleksoloģijā (īpaša pēdu masāža), kas bijusi pazīstama jau senajā Ēģiptē un Āzijā.

Plāksteri ir veidoti no homeopātiskām vielām, pamatojoties uz austrumu medicīnas metodēm. Tie palīdzēs Jums miega laikā attīrīt savu organismu no piesārņojuma! Plāksteri uz pēdām jāuzlīmē vakarā pirms gulētiešanas. To iedarbība norisinās miega laikā,kad cilvēka ķermenis ir atbrīvojies un pašatjaunojas. Pamostoties no rīta, būsiet patīkami pārsteigti par atgūtajiem spēkiem. Ne mazāks pārsteigums

būs arī pats plāksteris, kurā sakrājušās “izvilktās” šlakvielas. Jo tumšāks ir plāksteris, jo lielāks ir Jūsu organisma piesārņojums.

Tie ir jālieto tik ilgi, kamēr tie vairs nemaina krāsu – tas norādīs, ka šlakvielu daudzums organismā ir būtiski samazinājies. Turpmāk tos varat lietot pēc pašsajūtas un vajadzības.

Komplektā 10 gab.

Palīdz atbrīvoties no stresa, depresijas;
Samazina nogurumu;
Stiprina imūnsistēmu;
Uzlabo miega kvalitāti;
Likvidē toksīnus;
Glabājiet bērniem nepieejamā vietā;
Nelietojiet uz bojātas ādas, gļotādas, acīm un dzimumorganiem;
Nelietojiet, ja Jums ir alerģija uz kādiem no komponentiem;
Nelietot grūtniecības un zīdīšanas laikā;