• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Mēs radījām pilnīgi no jauna šo kakla masažieri. Izvēloties formu, dizaineri centās ierīci padarīt universālu, tā lai varētu masēt arī citas ķermeņa daļas. Tomēr šī masažiera galvenais uzdevums, protams, ir kvalitatīva kakla masāža. Siksnas tikai aizgūtas no Twist Straps masāžas spilvena. Tās ir labi sevi pierādījušas un 2 gadu laikā esam saņēmuši neskaitāmas pozitīvas atsauksmes. Vadības panelis ir ērti novietots uz vienas no siksnām.

Ļoti ērta un viegli saprotama vadības sistēma, pat vecmāmiņa tiks ar to galā. Vadības pulti jūs variet redzēt arī masāžas seansa laikā, jums tikai nedaudz jāpagriež galva. Kā jau 90% mūsu trenažieru, arī šajā ir pieejama apsildes funkcija. Izsildot saspringtos muskuļus, masāža ir daudz kvalitatīvāka un efektīvāka. Ja apsildes funkcija jums liekas traucējoša, jūs jebkurā brīdī to variet atslēgt.

Kakla masažieru lielākā problēma ir tā, ka nav iespējams regulēt masažiera leņķi. Nostiprinot to pie atzveltnes, jums nākas locīt kaklu un sprandu, lai labāk piekļūtu masažierim, tādējādi jūs vēl vairāk sasprindziniet un noslogojiet kakla muskuļus. Neck 2 ir izveidots tā, ka masāžas seansa laikā jūs pilnībā variet atslābināties un izbaudīt masāžas seansu. Pavelkot aiz siksnām jūs variet regulēt masāžas intensitāti. Kakla masāža ir ļoti nepieciešama, ja jums ir sēdošs darbs vai nepareiza stāja. Pie šādiem apstākļiem, kakla zonā samazinās asinsrite un jūs daudz biežāk jūtiet nogurumu, galvassāpes. Kakla masažieris neizārstēs jūs no šiem simptomiem, bet viegli un efektīvi ikdienā palīdzēs tos novērst. Pateicoties iebūvētajiem reversajiem rullīšiem, jūs variet izvēlēties kādu masāžu šodien baudīsiet. Uzmundrinošo vai atslābinošo. Viss atkarīgs no tā, kurā virzienā kustās masāžas rullīši. Novirzot asins plūsmu vairāk uz galvas smadzenēm, vai tieši otrādi, prom no tām. Šo kakla masažieri jūs variet izmantot arī esot automašīnā, jo tam ir pievienots auto adapteris.