• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Daudzi cilvēki cieš no pastāvīga sasprindzinājuma mugurkaula kakla rajonā – tas ir ļoti nepatīkami un sāpīgi. Uz šodienu Casada ir izveidojusi jaunu masieri, kas palīdzēs tiem, kuri cieš no sāpēm kakla un plecu daļā. Tas ir NeckMassager. Vēl nesen vienīgie līdzekļi Casada īpašumā cīņā ar sāpēm kakla daļā bija manuālais masieris Tappymed un masāžas spilveni Maxiwell. Taču ar pirmajiem nebija īpaši ērti patstāvīgi veikt masāžu, savukārt otrie – nespēja veikt pietiekami kvalitatīvu kakla daļas masāžu plaši izvietotu rullīšu dēļ. NeckMassager ir atrisinājis abas šīs problēmas. Kakla daļas masieris strādā pēc sekojoša principa: masāžas galviņas griežas divos virzienos, atslābinot un atbrīvojot muskuļus. Papildus var tikt ieslēgta vibrācija, kas stimulē limfātisko sistēmu un uzlabo asinsriti. Labvēlīgi iedarbojas funkcija „maigs siltums”, kas nonāk dziļi audos un noņem sasprindzinājumu un spazmas. NeckMassager ir aprīkots ar unikālām masāžas galviņām, kurām piemīt dziedinošas spējas. Pateicoties infrasarkano staru iedarbībai, apsildes funkcija „maigs siltums” pastiprina nefrīta dziedinošo spēju.

Detalizēts apraksts

Tips kakla daļas masieris
Masāžas elementu skaits 2
Masāžas programmu skaits 2
Ražotājs Casada/Vācija
Garantija 2 gadi
Izmērs 35х35х18 сm
Svars 1,5 кg
Apsildes funkcija ir
Taimeris ir (automātiskā režīmā 15 minūtes)
Apšuves materiāls poliesters
Spriegums 100-240V
Ieejas spriegums 12V
Strāvas stiprums 2,5А
Frekvence 50/60Hz
Jauda 30W

Masāžu programmas

Šiacu (spiediens ar pirkstu)— tā ir Japānā attīstīta terapijas metodika. Masāžas tehnika sastāv no maigām, ritmiskām, dziļi iekļūstošām stiepšanām un rotācijām. Šiacu mērķis ir stimulēt noteiktus ķermeņa punktus un mobilizēt muskuļus.
Vibrācija. . Vibrācija rada svārstošas kustības noteiktās ķermeņa daļās, kas stimulē asinsriti, atslābina un sasilda muskuļus.
Siltums. Siltuma plūsma iekļūst dziļi audos un veicina atslābināšanos. Pateicoties tam, šī funkcija īpaši labi iedarbojas uz pārslogotiem muskuļiem.

Kakla daļas masāža

Mugurkaula kakla-apkakles zonas masāža

Kakla un plecu daļas, kā arī mugurkaula augšējās daļas masāža ir spējīga pastiprināt venozo asiņu un limfas aizplūšanu no galvaskausa dobuma, novērst galvassāpes, sāpes muguras daļā un tūsku, kā arī labvēlīgi ietekmēt kakla gļotādu.

Papildus tā rada regulējošu, normalizējošu iedarbību uz cilvēka organisma svarīgākajām funkcijām, arī veiksmīgi tiek pielietota hipertonisko slimību, neirotisku stāvokļu, īpaši migrēnas, miega traucējumu gadījumos.

Regulāra muguras un kakla zonas masāžas kombinācija ir osteohondrozes profilakses un sāpju sindromu noņemšanas obligāts elements. Īpaši tiek rekomendēta ofisa darbiniekiem, kuri lielāko darba laika daļu pavada „sēdošā” stāvoklī.

Kakla masāžas pielietojumi:

1. Sirds un asinsvadu sistēmas slimības:

— hipertoniska slimība;

— hipotensija;

— pārdzīvoti insulti;

— galvas smadzeņu asinsvadu ateroskleroze;

— migrēna;

2. Centrālās nervu sistēmas slimības – mugurkaula kakla rajona osteohondroze;

3. Centrālās nervu sistēmas slimības – mugurkaula kakla rajona osteohondroze;

4. Mugurkaula, atslēgas kaula, lāpstiņu savainojumi;

5. Ādas bojājumi, rētaudi – pēc operācijām, apdegumiem, savainojumiem;

6. Hipotireoze – vairogdziedzera funkcijas samazināšanās.