• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

SkyLiner 2

Premium klases masāžas krēsls
Esat biroja darbinieks, jums ir sēdoš darbs, tad šis ir labākais risinājums! Tikai divas pogas un jūs aizmirsīsiet, kas ir muguras sāpes, saspringums. Veicot ikdienā sēdošu darbu, jūsu mugura ir ļoti noslogota, tas rada ostiohondrozes draudus. Kakla zona, sprandav visas dienas garumā ir saspringta, tas atsaucas uz galvas nerviem. Arvien biežāk jūs pamanāt, ka jūs nomoka galvassāpes. Šo problēmu iespējams atrisināt nekavējoties. Iegādājieties Skyliner masāžas krēslu  un ikdienā iegūsties savu

Skyliner kvalitāte ir iestrādāta pat vissīkākajā masāžas krēsla detaļā. Ar bluetooth palīdzību jums ir iespēja klausīties savu izvēlēto mūziku visu seansa laiku. Masāžas krēslā ir iebūvēta lieliska stereo sistēma, kas mūzikas klausīšanos padarīs neaizmirstamu. Šim modelim ir pievienotas speciālas kabatas, kurās jūs variet ievietot savas viedierīces, kā arī uzlādēt tās, jo kabatas ir aprīkotas ar USB izejām.

Skyliner 2 masāžas krēsla atzveltnes daļā ir iebūvēts gais jonizators un ventilators. Tas jms ļaus masāzās seansa laikā uzņemt papildus skābekli. Visvairāk izmantojamās pogas mēs esam novietojuši ērtāk pieejamā vietā. Tā, lai jums nevajadzētu pārtraukt baudīt masāžu, tikai lai aizsniegtos pēc vadības pults.

Šajā ierīcē ir pieejamas 23 automātiskās programmas, kuras sadalītas četrās pamatprogrammās – VIP, Veselība, Speciālās, Relaksācija.

Šis masāžas krēsls spēj atcerēties trīs dažādu cilvēku svaru un ikdienā izmantojamās masāžas. Jums nebūs nepieciešams katru reizi, no jauna, uzstādīt visus parametrus. Sākot izmantot masāžas krēslu, jums atliks tikai nospiest vienu no atmiņas pogām – M1, M2, M3 – un krēsls uzreiz pielāgosies jūsu augumam un svaram. Masāžas laikā jums ir iespēja izvēlēties trīs dažādus gaisa kompresijas līmeņus.  Jaunajā masāžas krēslā ir pieejamas divas bezsvara funkcijas Zero – G. Masāžas rullīšu attālumus iespējams mainīt piecās pozīcijās. Tādējādi masāžas krēslu var izmantot jebkādas komplekcijas un auguma cilvēki.  Masāžas rullīši masāžas sākumā noskenēs visu jūsu augumu, sākot no galvas līdz pēdu galiem. Noskenējot, iegaumēs, kuras ķermeņa vietas ir visvairāk saspringušas, attiecīgi tās vairāk jāpakļauj masāžai. Tai pat laikā masāžas seansa laikā jums būs iespēja regulēt masāžas intensitāti.

Kāju daļa šim krēslam regulējas atsevišķi. Jūs variet regulēt masāžas spiedienu, augstumu un veidu. Unikālā skyliner īpašības ir, ka kāju daļas muskuļus tas izstiepj tik cieši un maigi, kā Taizemes masāžā. Jūs varēsiet izbaudīt eksotiku, pat neizejot no mājas. Kompresijas masāža apvienojumā ar stiepjošo masāžu daudz efektīvāk noņem nogurumu kājās.

Skyliner 2 krēslam ir liels šķidro kristālu displejs, kurā jūs variet redzēt un regulēt visas masāžas programmas. Ekrāna spigtumu ir iespējams regulēt. Kā arī tas ir novietots jums ērtā leņķī, tā lai masāžas seansa laikā jums ir iespēja viegli pārslēgt un mainīt iestatījumus.

Masāžas krēsla dizainis ir mūsdienīgs un aprīkots ar dažādām mūsdienīgām detaļām. Tas iederēsies pat viss modernākajos mājokļos un liks jūsu mājoklim izskatīties vēl labāk.