• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Uzlabota, inovatīva masāžas ierīce

Tappymed 3, ar jaunu dizainu un ērtāka lietošanā. Jaunais neslīdošais rokturis palīdzēs jums izmasēt visgrūtāk aizsniedzamās vietas. Tas ergonomiski ieguļas rokā. Paņemot, masāžas ierīci rokā, tā var šķist pasmaga, bet tikai tādā veidā mēs varam iegūt vislabāko efektu, lai gan patiesībā masāžas ierīces svars ir tikai 1,1 kg.

Lieliska masāža visam ķermenim

šo masāžas ierīci jūs varat izmantot visam ķermenim! Masējiet rokas, plecus, dekoltē zonu, augšstilbus, kājas. Ar maziem apgriezieniem un speciālajām masāžas galviņām jūs šo ierīci varat izmantot arī galvas zonā. Šāda veida masāžas ierīci kompānija CASADA ražo jau deviņus gadus, katru modeli uzlabojot, ņemot vērā lietotāju ieteikumus. Pat profesionāli masieri iegādājas šo ierīci,lai atvieglotu sev ikdienas darbu.

Akupresūras masāža

masāžas ierīce ir vienkārša un viegli saprotama. Masāžas galviņa kustas augšup lejup,masējot saspringtās ķermeņa daļas. Akupresūras masāža noņem saspringumu pat no visstīvākajiem un savilktākajiem muskuļiem. Šīs masāžas laikā jūs sajutīsieties kā pie profesionāla masiera. 5-8 min ar tappymed 3 jums aizstās 20 min masāžas salonā.

Vienmērīga ātrumu pārslēgšana

varat mainīt vibrācijas ātrumu. Tādējādi jūs varat izvēlēties jums ērtāko masāžas intensitāti. Tappymed 3 ir viena no retajām ierīcēm, kur jūs ātrumus varat pārslēgt vienmērīgi, nevis ar rāvieniem vai pārtraukumiem.
Nefrīta ārstnieciskais siltums – slimās vai iekaisušās vietas izsildīšana kā ārstniecības metode, ir zināma jau gadsimtiem ilgi. Iepriekšējā modelī tika izmantota infrasarkano staru lampa, kas sildīja dziļākos audus. Jaunajā
modelī masāžas galviņa ir veidota no nefrīta un jūs to varat uzsildīt masāžas laikā, vai arī vienkārši ieslēdzot, neizvēloties nevienu no masāžas veidiem.

UZVARAM CELULĪTU!

Celulīts ir gandrīz ikvienai sievietei. Gan korpulentākai, gan arī tādām, kurām nav liekais svars. Celulīta
veidošanās ir atkarīga no vairākiem faktoriem – mazkustīga dzīvesveida, nepareiza uztura, kaitīgiem
ieradumiem. Mūsu jaunā masāžas ierīce ar uzgali, kas līdzinās maziem pirkstiņiem, ātri vien atrisinās jūsu
problēmas, kas saistītas ar celulītu. Masāžas procesa laikā uzlabojas asinsrite, vielmaiņa, kā arī no organisma tiek izvadīti visi sliktie toksīni. Jūsu āda sāks no jauna elpot. Izvēlieties jums komfortablu ātrumu un sāciet veikt apļveida kustības, problemātiskajās zonās. Tas palīdzēs uzlabot asinsriti. Pēc kāda laika, apļveida kustībām pievienojiet arī piespiedošas kustības, tas palīdzēs izmasēt limfātiskās un tauku šūniņas.

SPORTISTIEM!

Ja jūs esat sportists, tad bieži pēc treniņiem izjūtat muskuļu tonusu un spriedzi. Šī ierīce jums palīdzēs īsā laikā atjaunoties pēc treniņa. Siltā masāžas galviņa ātri atslābinās muskuļus, bet masāžas procedūra palīdzēs no organisma ātrāk izvadīt, treniņa laikā, uzkrājušās pienskābes.

Pirkstiņu uzgali izmanto:

-Kakla zonai;
-Rokām;
-Kāju pēdām;
-Augšstilbiem;
-Problēmzonu korekcijai.

Akupresūras masāžas uzgali izmanto:

-Plecu zonai
-Kāju pēdām;
-Ceļu, gūžas un plecu locītavām.

Otas uzgali:

Ieteicams izmantot tikai pie zemiem apgriezieniem. Izmanto galvas masāžai. Lieliski noderēs cilvēkiem ar paaugstinātu jutīgumu.

Plakanais uzgalis paredzēta dziļai masāžai. To izmanto:

-Plecu zonai;
-Mugurai;
-Tricepsiem;
-Gurniem;
-Augšstilbiem.

TEHNISKIE DATI:

Ražotājs
Vienmērīga ātrumu regulēšana
Vibrācijas biežums
Apsildes funkcija
Taimeris

Izmērs
Svars
Strāvas stiprums

Casada/Vacija
ir
1250-2500 Ap/min
ir (var ieslēgt atsevišķi, bez masāžas)
nav

41х9х13 cm
1,1kg
200-240 V