• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem masāžas krēsls Kennedy III ir aprīkots ar sešām automātiskām programmām, kā arī ar astoņām masāžas programmu funkcijām un to kombinācijām. Demonstrācijas programma ļaus Jums parādīt krēsla funkcionalitāti saviem draugiem un paziņām, kā arī izmēģināt visas masāžas programmas.Krēsla masējošie rullīši ir aprīkoti ar bloķējošu mehānismu, kas uzlabo punktu masāžas efektu. Krēsla muguras atzveltnes pozīcija regulējas automātiski no 115 ° līdz 160 °. Krēsla kāju balstu var nolaist līdz 90 °. LCD displejs, kas ir izgaismots tumsā, ļauj izvēlēties dažādas masāžas programmas jebkurā laikā. Masāžas krēsla viena no svarīgākajām īpašībām ir „bezsvara” funkcija – Zero-G, kad galva atrodas zemāk par kājām, kas vēl pastiprina patīkamās masāžas izjūtas.

Izversts apraksts

Automātisko masāžas programmu skaits: 5 (atveseļošanās, atslābināšanās, asinsriti stimulējošā, intensīvā, demonstrējošā)
Krēsla kāju balstu masāžas programmu skaits: 1 (gaisa-kompresijas)
Masāžas programmu funkciju skaits: 7(uzsitienu, iesildošā, rullīšu, šiatcu, plaukstēšanas, zviedru (iesildošā + uzsitienu), gaisa-kompresijas)
Roku masāža ir (gaisa-kompresijas)
Vibromasāža ir (sēdeklī)
Rullīšu skaits muguras daļā 4
Rullīšu skaits kakla un plecu daļā nav
Masāžas spilventiņu skaits apkakles zonā 2
Masējošo spilventiņu skaits sēdeklī 2
Masāžas spilventiņu skaits plecu rajonā 2
Masāžas spilventiņu skaits roku rajonā 4
Masāžas spilventiņu skaits augšstilbu rajonā 4
Masāžas spilventiņu skaits sēdeklī 2
Masējošo spilventiņi skaits kāju ikru daļā 8
Masējošo spilventiņu skaits pēdu daļā 6
Sinhronizācija ar mūziku nav
Apsildes funkcija ir (muguriņā un sēdeklī)
Masāžas intensitātes regulēšana ir(5 līmeņi)
Masāžas spēka regulēšana ir (5 līmeņi)
Rullīšu griešanās platuma zonu regulēšana ir (3 režīmi)
Taimeris ir
Automātiskā izslēgšanās 15 min
Manuālā izslēgšana 30 min
Izmēri izjauktā veidā 146х88х117 cm
Minimālais attālums no sienas 90 cm
Muguras atzveltnes nolaišana 180°
Kāju balsta nolaišana 130°
Svars 114,9kg
Maksimālais lietotāja svars 120kg
Spriegums 220-240 V
Frekvence 50Hz
Jauda 120W

 

Īpašības

  • 6 automātiskas programmas
  • 8 masāžas programmu funkcijas
  • ķermeņa individuālo īpatnību trīsdimensiju atpazīšana
  • „bezsvara” funkcija Zero-G
  • demonstrācijas programma
  • atsevišķu ķermeņa daļu un punktu masāža
  • muguras atzveltnes un kāju balstu pozīciju elektroniska regulēšana
  • 5 masāžas intensitātes regulēšanas līmeņi
  • ērti elkoņu balsti

 

Masāžu programmas

Ar dažādu režīmu palīdzību krēsls imitē dažādas tradicionālās roku masāžas metodes:

Piesitienu masāža — Tapping

masāžas laikā ar plaukstām vai dūrēm tiek izpildīti īsi piesitieni. Tie stimulē ādas asinsriti un atbrīvo muskuļu spriedzi

Dauzīšanas masāža — Clapping šīs masāžas rezultātā tiek uzlabota asinsrite dziļajos muskuļos. Vienlaikus masāža stimulē nervu sistēmu, mazina stresu un veicina saistaudu stiprināšanu. Šis masāžas veids stimulē dabīgo organisma aizsargspēju.

Rullīšu masāža — Rolling rullīšu masāža (manuālā masāža) ietver sevī patīkamu muskuļu spriedzes un relaksācijas maiņu, tādējādi sekmējot mieru un relaksāciju. Šo tehniku bieži pielieto masāžas noslēguma posmā, lai noņemtu muskuļu sasprindzinājumu

Iesildoša masāža — Kneading āda un muskuļi tiek satverti vai tiek iesildīti starp vidējo un rādītāja pirkstu, vai arī ar abām rokām. Efektīvi noņem muskuļu sasprindzinājumu.

Kompresijas masāža (gaisa masāža)tikai tehniski veicama masāža, analogu roku masāžā nav. Gaisa spilvenu uzpūšana un nopūšana rada gaisa plūsmu, kas stimulē muskuļu dabiskos refleksus. Šāda iedarbība ir īpaši patīkama ikru un pēdu apkārtnē.

Vibromasāža — Vibration – vibromasāžas režīmā, ķermeņa daļām tiek nodota vienmērīga muskuļos nonākoša vibrācija. Vibrācija stimulē asinsriti, paaugstina kapilāru tonusu, kā arī sasilda un atslābina muskuļus.

Šiacu – punktu masāža (uzspiešana ar pirkstiem) ir Japānā izveidots terapijas veids. Masāžas tehnika sastāv no viegliem, ritmiskiem pagriezieniem un savīšanām ar spēcīgu efektu. Šiacu iedarbojas uz cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem, normalizējot iekšējo orgānu darbību un stimulējot organisma dabiskās aizsargspējas.

Zviedru masāža – uzsitienu un plaukstēšanas masāžas kombinācija.