• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

Masāžas spilvens ar nefrītu.

Maxiwell 3 Limited Editionpiedāvā diva veida masāžas:- Šiatcu – atslābina muskuļus un novērš nogurumu. Rekomendējam sportistiem, šī masāžas ierīce ļoti labi atslābina saspringtus un savilktus muskuļus.

-Vibromasāža – uzlabo asinsriti, tādējādi uzlabojas pašsajūta. Tiek noņemts saspringums, ikdienas stress. Uzlabojas garstāvoklis, pateicoties labākai asinsritei uzlabojas arī miega kvalitāte.

Masāžas laikā ir iespējams mainīt masāžas ātrumu. Ieteicams sākt ar lēnu un maigu masāžu, seansa laikā slodzi palielināt, bet uz beigām, atkārtoti ieslēgt lēno režīmu, lai organisms spētu atslābt.

Masāžas rullīšiem ir iespējams ieslēgt reverso kustību un pēc vēlēšanās mainīt rullīšu kustības virzienu.

Ja muskuļu saspringums ir lielāks kā parasti, vai bijusi smaga darba diena, tad rekomendējam masāžas seansa laikā ieslēgt masāžas ierīces apsildes funkciju. Tā iedarbosies uz organisma dziļākajiem slāņiem, izsildot saspringtos muskuļus un palīdzot ķermenim atslābināties.

Maxiwell 3 visas masāžas galviņas ir no nefrīta. Iegūstot šo masāžas ierīci savā īpašumā, jūs iegādājaties nelielu SPA salonu. Ar šo ierīci jūs vienlaicīgi varat izbaudīt profesionālu masāžu, kā arī karsto akmeņu masāžu. Karsto akmeņu masāžu pasaulē pazīst vairāk nekā 5000 gadu, Ķīnā, Grieķijā u.c. Siltā nefrīta maģisko iedarbību pazina arī senajā Eģiptē. Tajos laikos šāda ekstra bija pieejama tikai bagātākajiem cilvēkiem, bet šobrīd ko tādu jūs varat izbaudīt katru dienu, savās mājās. Siltie nefrīta akmeņi dziļi iedarbojas uz dziļākajiem muskuļu slāņiem. Uzlabojas asinsrite, tiek noņemts muskuļu saspringums.

KAKLA/ SPRANDAS MASĀŽA:

Lai uzsāktu kakla masāžu, iekārtojieties ērtāk jums ērtā krēslā vai dīvānā. Tā lai muguras daļa būtu stabili atbalstīta, bet tai pat laikā atslābināta. Masāžas ierīci novietojiet horizontālā stāvoklī un pielieciet to kakla zonai. Ieslēdziet uz vislēnāko ātrumu un rulīšu virzienu ieslēdziet – no ārpuses uz iekšu.

MUGURAS MASĀŽA:

Ieteicamais masāžas laiks vienai ķermeņa zonai 3-5 min. Pievērsiet uzmanību, lai masāžas laikā rullīši nespiestu uz mugurkaulu, tas var radīt veselības problēmas. Krustu zonā iesakām izmantot spiedošo un masējošo masāžas funkcijas. Šāds masāžas apvienojumus vislabāk iedarbosies uz sāpošo krustu zonu. 

AUGŠTILBU MASĀŽA

Ļoti efektīvs pretcelulīta līdzeklis. Vienkārši palieciet masāžas ierīci zem augšstilbiem, labākam efektam ieslēdziet masāžas ierīces apsildi. Infrasarkanā siltuma elementi dziļi iedarbojas uz tauku šūnām un lēnām tās sadedzina. Masāža palīdz izvadīt lieko šķidrumu no organisma. Ieteicamais seansa ilgums 4-5 min.

PĒDU MASĀŽA

Masāžas seansa laikā jūs atslābinoši varat turēt pēdas uz masāžas ierīces, vai arī aktīvākai masāžai kustiniet pēdas uz priekšu un atpakaļ. Tādējādi ātrāk uzlabosies asinsrite un iespējami ātrākā laikā pazudīs nogurums un smagums kājās.

IKRU MASĀŽA

Pēc izvēles varat ieslēgt rullīšu masāžu vai pulsējošo masāžu. Pievērsiet uzmanību, lai rullīšu masāžas laikā būtu ieslēgts režīms, kad rullīši griežas no iekšas uz āru.

MASĀŽAS IERĪCES ĪPATNĪBAS:

Masāžas ierīces apvalks ir noņemams, tādā veidā ir iespējams regulēt masāžas inensitāti. Ar masāžas apvalku, masāžas seanss būs maigāks, bet bez apvalka masāža būs intensīvāka. Apvalks izgatavots no izturīga materiāla, kas nenonēsājas un neizdilst.

Ērta un ergonomiska vadības pults – izgatavota no neslīdoša materiāla un ir viegli saprotama.

Katra autovadītāja sapnis – masāžas ierīci iespējams izmantot automašīnā. Tas ērti iekļaujas auto sēdeklī, darbojas no adaptera, kas pielāgots 12V, un darbojas no «piepīpētāja».

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA:
Ražotājs Casada/Vācija
MASĀŽAS PROGRAMMAS:
Masāžas elementi 4
Masāžas programmas 2
Apsildes funkcija ir
Vibromasāža ir
Rullīšu masāža ir
Tālvadības pults ir
Taimeris ir (automātiskajā režīmā 15 min.)
Masāžas intensitātes regulēšana ir (noņemot ierīces pārvalku)
Virziena maiņa masāžas rullīšiem ir
Iespēja izmantot automašīnā. ir
Apvalka materiāls Ādas aizvietotājs
Masāžas rullīšu materiāls Nefrīts
IZMĒRS UN SVARS:
Izmērs. 43,1x31x16 cm
Svars 2,4kg
Maksimālais lietotāja svars 120 kg
Spriegums 100-240 V
Sprieguma spēks 12 A
Сила тока 3 А
Sprieguma spēks 50-60Hz
Jauda 36W