• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

Sky Liner A300

Esat biroja darbinieks, jums ir sēdošs darbs, tad šis ir labākais risinājums! Tikai divas pogas un aizmirsīsiet, kas ir muguras sāpes, saspringums. Veicot ikdienā sēdošu darbu, jūsu mugura ir ļoti noslogota, tas rada ostiohondrozes draudus. Kakla zona, spranda visas dienas garumā ir saspringta, tas atsaucas uz galvas nerviem. Un arvien biežāk jūs pamanāt, ka jūs nomoka galvassāpes. Šo problēmu var ātri atrisināt! Iesēdieties SkyLiner masāžas krēslā un nospiediet pogu Shoulder Grasp . Masāžas krēsls maigi, bet spēcīgi izmasēs jūsu kakla zonu. Veicot, šādu masāžu katru dienu, jūs uz visiem laikiem aizmirsīsiet kas ir galvas sāpes. Ja bieži jūtat muguras sāpes vai sāpes krustos, tad jums lieliski palīdzēs poga Relax. Masāžas programma Swing, viegli izmasēs jūsu krustu zonu. Masāžas programma Twist spēcīgi izstaipīs visus muguras muskuļus. Abas šīs masāžas programmas uzlabos asinsriti, atbrīvos saspringtos muskuļus, kā arī saudzīgi, bet tai pat laikā dziļi un spēcīgi izmasēs jūsu muguras muskuļus un jūs vienā mirklī aizmirsīsiet, kas ir muguras sāpes un sāpoša galva. Ar šo masāžas krēslu jūs iegūsiet pilnīgi jaunu dzīves kvalitāti.

SkyLiner A300

skyliner_5.jpg

Особенности массажного кресла

Особенности массажного кресла Skyliner
Особенности массажного кресла Skyliner

PERFEKTĀ KĀJU MASĀŽA
Mūsu labākie fizioterapeiti un inženieri ir ilgstoši strādājuši pie tā, lai pilnveidotu masāžas krēslu līdz perfektumam. ideāli izstrādāta kompresija, vienmērīgi sadala gaisa spiedienu kāju zonā. 20 gaisa spilveni izmasē ikru zonu, bet vēl 16 gaisa spilveni masē pēdas. Gaisa spilveni perfekti pielāgojas jūsu kājas formai un nodrošina pareizu limfateci. Masāža tiek veikta no lejas uz augšu. Mūsu inženieri ir panākuši līdzsvaru starp gaisa spilvenu un rullīšu masāžu. Tādējādi jūs varat izbaudīt pilnvērtīgu masāžu paši savās mājās. Masāžas seansa laikā jūsu kājas tiek nedaudz šūpotas, kas rada viegluma sajūtu, bet pēdas ir cieši piespiestas masāžas rullīšiem, kas uzlabo asinsriti. Viegluma sajūta kājās rodas jau masāžas seansa laikā.
Magnoterapija – vēl viens jaunums! Astoņi magnēti, kas nepārtraukti darbojas masāžas seansa laikā, stimulē akupunktūras punktus jūsu kāju ikros. Šī procedūra uzlabo jūsu magnētisko biolauku. Jūs sajutīsiet možumu, uzlabosies miega kvalitāte, atgūsiet dzīvesprieku.
Masāžas ierīce ir paredzēta jebkura auguma cilvēkam. Masāžas krēsla kāju daļu ir iespējams izbīdīt par 23 cm. Tas dod iespēju masāžu izbaudīt cilvēkiem sākot no 150 cm līdz 200 cm.

Rullīšu masāža – 84 masāžas rullīši delikāti izmasē katru mazāko muskulīti jūsu kājām. Masāžas rullīši izmasē katru pēdas centimetru, ieskaitot pat kāju pirkstus. Jūs jutīsieties kā labākajā masāžas salonā.

Gaisa jonizācija – dzīvojot pilsētās, mēs esam tālu prom dzīvās dabas. Mūsu dzīvokļos nenotiek dabiskā gaisa jonizācija, kas tik loti ir nepieciešama mūsu organismam. Tas var novest pie tā, ka mums zūd koncentrēšanās spējas, trūkst elpas, rodas bezmiegs, biežāk izjūtam galvas sāpes. Masāžas krēslā SkyLiner ir iebūvēta gaisa jonizēšanas iekārta, kas masāžas seansa laikā jonizē apkārt esošo gaisu. Jonizēts gaiss mūsu organismam ir tik pat ļoti nepieciešams, kā dažādi mikroelementi un vitamīni. To, jau tālajā 1930. gadā, pierādīja krievu zinātnieks Aleksandrs Leonidovičs Čiževskis. Casada inženieri masāžas krēslā ir iebūvējuši gaisa jonizētāju un ventilatoru, lai masāžas seansa laikā jūs varētu saņemt organismam tik nepieciešamo gaisa barību.

Mūzika – masāžas krēslā iebūvējām stereo-skaļruņus. Tiem jūs varat pieslēgt savu mūzikas atskaņotāju vai telefonu. Pieslēgšanās notiek caur bluetooth sistēmu. Tagad jūs masāžas seansa laikā varat klausīties jūsu mīļāko mūziku vai uzlikt fonā kādu relaksējošu ierakstu, lai vēl vairāk izbaudītu masāžas seansu.

Roku masāža – jūsu rokas izmasēs 18 masāžas rullīši. Šī masāža uzlabo asinsriti ķermeņa augšējā daļā. Tādējādi plecu un kakla masāžu padarot vēl kvalitatīvāku.

 

3D массаж Массажное кресло

Массажное кресло для офиса и дома

Массажное кресло Skyliner A300

MASĀŽU VEIDI:
Dunku masāža – masāžas rullīši veic īsus nelielus piesitienus (dunkas). Sajūtas ir tādas, it kā jūs masētu profesionāls masieris. Iedarbība uz ķermeņa ir reflektīva.

Rullīšu masāža – ja to veiktu cilvēks, tad tā būtu «velmējošā» masāža. Ļoti labi noņem saspringumu muskuļos un atslābina organismu. Šai masāžai ir nomierinošs un atslābinošs efekts. Tāpēc to iesaka veikt vakaros, pirms došanās pie miera. Masāža palīdz uzlabot limfātiskās sistēmas darbību, palīdz izvadīt no organisma šlakvielas un sliktos toksīnus. Kā arī izvada lieko šķidrumu un uzlabo vielmaiņu.

Apļveida masāža – masāža darbojas kā īsts profesionāls masieris. Masāžas rullīši maigi izmasē ādu, muskuļus, atkārtojot kustības, kādas masieris veiktu ar īkšķi un rādītājpirkstiem. Iedarbojoties uz aktīvajiem punktiem muguras zonā, kurus izmanto akupunktūras ārsti.

Velkoši stiepjošā masāža – Gaisa spilveni masāžas ierīcē piepūšas noteiktā kārtībā. No sākuma no labās puses, pēc tam no kreisās, virzienā no mugurkaula. Tādā veidā tiek izstaipīti muguras muskuļi. Tas uzlabo asinsriti, tiek uzlabota stāja un iztaisnojas mugurkauls.

Piesitienu masāža – reljefie masāžas rullīši veic nelielus piesitienus, imitējot plaukstu piesitienus. Šis masāžas veids uzlabo organisma dabisko aizsardzību, imunitāti. Pēc masāžas seansa organismu pārņem atslābinošas sajūta, pēc kuras organisms lēnām piepildās ar enerģiju. Uzlabojas garastāvoklis.

Kompresijas masāža – neviens masieris, pat visprofesionālākais nespēs veikt šādu masāžu. Masāža tiek veikta gaisa spilveniem piepūšoties un izlaižot gaisu. Šīs masāžas laikā gaisa spilveni atkārto dabiskās muskuļu kustības. Šāda masāža īpaši patīkama ir ikru un pēdu zonā.

Šiatcu masāža – Šiatcu (piespiedienu masāža) terapijas masāža, kuras pirmsākumi meklējami Japānā. Masāža tiek veikta ar nelieliem piespiedieniem, konkrētā apgabalā. Uzspiežot uz noteiktiem akupunktūras punktiem. Šāda masāža uzlabo organisma aizsargspējas, uzlabojas imunitāte. Jūs mazāk slimosiet!

Dual – Action masāža – pati intensīvākā masāžas programma, kas sevī ietver uzreiz divus masāžas veidus. Šī masāža patiks tiem cilvēkiem, kas iecienījuši spēcīgu, intensīvu masāžu. Masāža sevī apvieno dunku un apļveida masāžas.

Yunittsu masāža – Yunittsu masāža darbojas vienlaicīgi uzspiežot un veicot apļveida kustības. Masējot tieši tajā vietā, kur ir muskuļu savilkums. Šo masāžu jūs varat veikt pirms atslābinošās masāžas vai kādas citas masāžas. Jo tādā veidā jūs noņemsiet muskuļu spriedzi noteiktā ķermeņa zonā, tur kur tas visvairāk nepieciešams, bet pēc tam, varēsiet atslābināt visu ķermeni pilnībā.

SkyLiner brīnumainās īpašības
Izmantojot šo masāžas krēslu jūs aizmirsīsiet par sāpēm un nepatīkamām masāžas procedūrām. Šī ierīce spēj izmasēt jūsu ķermeni no kakla līdz pat pēdām. Perfekti pielāgojoties jūsu ķermeņa izliekumam. Tas ir pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām. Masāžas krēsla muguras daļā ir iestrādāta S-line sistēma, pa kuru virzās masāžas rullīši. Pateicoties speciālajam izliekumam un rullīšu stiprinājumiem (3D masāža) masāžas rullīšiem ir iespēja vienlaicīgi kustēties trīs dažādos virzienos. Pirms masāžas uzsākšanas krēslā iestrādātie sensori, noskenē jūsu ķermeni. Skenēšanas laikā tiek noteikts jūsu auguma garums, ķermeņa svars un saspringtākās ķermeņa zonas. Masāžas seanss tiek pielāgots jūsu ķermeņa īpatnībām.

Full air – gaisa kompresijas masāža visam ķermenim. Esam izveidojuši augstākās klases masieri. Priekš tā mēs krēslam pievienojām 211111 neatkarīgus gaisa kompresorus un aprīkojām to ar 74 masāžas rullīšiem. Gaisa kompresijas masāžu jūs varat izmantot atsevišķi visam ķermenim, kā arī apvienot to kopā ar kādu citu masāžas programmu.

Masāžas krēsls ir aprīkots ar apsildes funkciju. Tas palīdz izsildīt saspringtos muskuļus, piekļūstot arī dziļākajiem muskuļu slāņiem. Tas masāžu padara daudz efektīvāku, jo izsildīti muskuļi daudz labāk padodas masēšanai. Ņemiet vērā, ka muguras regulāra izsildīšana novērš radikulīta veidošanos.

SkyLiner masāžas krēsla pults ir radīta tā, ka spēj atcerēties divus pastāvīgākos lietotājus. Pēc masāžas seansa beigām, nospiediet pogu M1 vai M2 un masāžas krēsls atcerēsies visu informāciju par jums – augumu, svaru, muguras platumu u.t.t. Pirms nākošā masāžas seansa jums atliks tikai nospiest nepieciešamo pogu un krēsls varēs sākt masāžu, bez jūsu auguma skenēšanas.

Masāža krēsla pārvalks ir ļoti ērts ikdienas lietošanā. Tā pamatne ir veidota uz kokvilnas bāzes. Virskārta ir izgatavota no jaunās paaudzes SolidTex materiāla. Šos materiālus izgatavo speciāli masāžas krēsliem. Šis jaunās paaudzes materiāls ir izturīgs, nenonēsājas, neizstiepjas, kā arī neuzkrāj sevī statisko elektrību. Tas precīzi spēj sadalīt siltumu, tas dod iespēju izbaudīt masāžu arī vieglā apģērbā, nebaidoties, ka kādā vietā kailās ķermeņa daļas pieskarsies vēsam, nepatīkamam materiālam.

Masāžas krēslu jūs varat novietot pat visšaurākajā telpā un ienest pa visšaurākajām durvīm. Tas ir ļoti kompakts. Tā platums ir tikai 86 cm, bet noņemot apakšējo daļu, tā platums samazinās līdz 60 cm. Saliktā stāvoklī, tas aizņemt tikai 1,42 m, guļus stāvoklī tā garums būs 2,20 m. Augstumā tā izmērs ir 1,23 m.

Tas neskrāpē grīdu, jo ir aprīkots ar ritentiņiem. Darbības laikā tam ir zems trokšņu līmenis. Jūs nedzirdēs ne kaimiņi, ne arī līdzcilvēki. Krēslu iespējams novietot praktiski līdz ar sienu, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, tas pats atbīdās no sienas, kad vēlaties to novietot guļus stāvoklī. Krēslam ir ļoti mazs elektrības patēriņš. Jūs pārsteigs cik tas ir ekonomisks – tikai 0,23 kw/h. Masāžas krēsls ir aprīkots ar Safety Protection sistēmu, kas pilnībā novērsīs savainošanās risku. Ja mazs bērns vai mājdzīvnieks atradīsies krēsla aizmugurē, kad tas būs guļus stāvoklī, tad pie atgriezšanās sēdus pozīcijā, tas noskenēs aizmuguri, un ja jutīs, ka aizmugurē ir šķērslis, nekavējoties atgriezīsies guļus stāvoklī.

Zero G funkcija – šo funkciju mēs aizguvām no raķešu inženieriem. Viņi ir izrēķinājuši visērtāko pozu, kādā cilvēks jūtas atslābinājies. Tā ir guļus poza, ar 135 grādos saliektiem ceļgaliem, bet leņķis starp ķermeni un gūžām ir 118 grādi. Tādā pozā organisms visātrāk atslābinās un labāk izjūt masāžas seansu. Tādējādi iepriekšējās 30 min masāžas vietā jums būs nepieciešamas tikai 20 min. Mūsu maksimāla masāžas efekta noslēpums = minimāls spiediens uz mugurkaulu + vienmērīgi sadalīts spiediens uz visu ķermeni.

Массажное кресло Casada

Массажное кресло SkyLiner Casada
Массажное кресло SkyLiner Casada
Массажное кресло SkyLiner Casada
Массажное кресло SkyLiner Casada

Т

TEHNISKIE DATI:

Ražotājs Casada
Automātiskās masāžas programmas 8 (demonstratīvā, nomierinošā, atjaunojošā, gaisa kompresijas, stiepšanās , sinhronizācija ar mūziku, komforta, atslābinošā masāžas)
Masāžas programmas kāju daļā 2 (rullīšu, gaisa kompresijas masāža)
Atmiņas programmas 2 (saglabā individuālos ķermeņa parametrus)
«Roku» masāža IR (gaisa kompresijas masāža)
Vibromasāža IR
Masāža sēdekļa daļā IR (Twist un gaisa kompresijas masāža)
Masāžas rullīši muguras daļā 2
Masāžas rullīši pēdu daļā 6
Tālvadības pults IR
Ritentiņi krēsla pārvietošanai IR
Spriegums 220-240 V
Frekvence 50/60 Hz
Jauda 240w
Krēsla izmērs saliktā veidā 142 x86 x 123 cm
Krēsla izmērs guļus stāvoklī 220 x 86 x 96 cm
Minimālais attālums no sienas 10cm
Muguras daļas leņķis/Kāju daļas leņķis/Masāžas krēsla svars/Maksimālais lietotāja svars 180°/110° /145 kg /120 kg
Maksimālais lietotāja augums 200 cm