• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Atpūsties 21 minūšu laika ar BrainTronics antistresa sistēmu Lasīt tālāk Atjaunināts Maxiwell 3 Limited Edition Lasīt tālāk JaunsAlphaSonic 2 Jau ir pārdošanā Читать далее

Vienkāršs un pieejams.

Masāžas spilvena ergonomiskā forma, ļauj veikt masāžu jebkurai ķermeņa daļai (kaklam, pleciem, mugurai, kājām un vēderam). Masiera izliekumi ideāli pieskaņojas ķermeņa formām, kas padara masāžu Maksimāli efektīvu.

Kopā ar masāžas spilvenu Twist, brīvdienas mājās iegūst jaunu nozīmi. Maiga masāža palīdzēs tikt galā ar ikdienas stresu un nogurumu.

Masāžas spilvenu var izmantot kā mājās, tā arī ceļā. (komplektā ir 12V adapteris pieslēgšanai automašīnā)

Masāžas iedarbība uz organismu.

Saspringti muskuļi var palēnināt asinsriti, par cik asinsvadi tiek sašaurināti. Muskuļu masēšana tos atslābina un uzlabo asinsriti, kā rezultātā asins rit vieglāk un piegādā organismam nepieciešamās barības vielas un skābekli.
Iedarbojoties uz asinsriti, masāža palīdz normalizēt asins spiedienu atslābinot iedarbību uz artērijām un vēnām.
Masāža arī stimulē limfātisko sistēmu, kas atbild par šūnu barošanu, izvadot kaitīgās vielas no organisma un pasargā ķermeni no infekcijām.

Kakla un apkakles zonas masāža

 Pateicoties savai izliektajai formai, masāžas spilvens Tvist, lieliski aptver visas ķermeņa zonas, tai skaitā kaklu. Maigas riņķveida kustības iesilda kaklu un plecus, atslābina muskuļus un uzlabo asinsriti. Ideāls, lai novērstu kakla deģeneratīvas disku slimības.

Kvalitāte

Masāžas spilvens Miniwell TWIST ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem ,nekairina jutīgu ādu. Ar šo masāžas spilvens Miniwell TWIST kalpos ilgu laiku , radot prieku visai ģimenei .

Masāžas rullīši

Masāžas spilvena Miniwell TWIST optimāli izvietotas četras masāžas rullīši.Casada Unikālas tehnoloģijas ļauj masāžas rullīšiem strādāt, precīzi atkārtojot profesionāla masiera soļus .Jauna unikāla masāžas spilvenu forma ļauj rullīšiem strādāt daudz efektīvāk, kas ir ļoti manāms kakla zonas masāža.

Sildīšana

  • Siltuma iedarbība, kas rada relaksējošu efektu:
  • Uzlabojas asinsrite
  • Normalizējas skābekļa padeve visām šūnām
  • Uzlabo toksīnu izvadi no organisma

Iesildošā masāža

Tāpat kā profesionālās roku masāžās, masāžas rullīši iesilda ādu un muskuļus, atkārtojos īkšķa un rādītājpirksta kustības. Iedarbība notiek uz muguras aktīvajiem punktiem, kas tiek izmantoti akupunktūrā.

  • Noņem spriedzi muskuļos
  • Uzlabo muskuļu kontraktilitāti un elastību
  • Pleš saīsinātās frascijas un aponervozi
  • Palielina asins plūsmu un limfas plūsmu

Tehniskais raksturojums

Izgatavotājs: Casada / Vācija
Garantija: 2 gadi
Masāžas elementu daudzums: 4
Masāžas programmu daudzums: 1
Rullīšu masāža: ir
Vibromasāža:
Apsildes funkcija: ir
Tālvadības pults
Taimeris: ir(automātiskā režīmā 15 minūtes)
Masāžas spēka regulēšana
Rullīšu griešanās virziena regulēšana ir
Iespēja izmantot automobilī ir
Izmēri 33х23х15 см
Svars 2кг
Spriegums 200-240 V
Ieejas spriegums 12 V
Strāvas stiprums 2,5 А
Frekvence 50Hz
Jauda 19,2 W