• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Aura

Masāžas krēsls ar jaunāko 4D masāžas sistēmu.


Jaunākās paaudzes masāžas krēsls ar meditācijas funkciju. Šis masāžas krēsls noskenēs jūsu augumu un pats atpazīs vietas, kur masāža būs visvairāk nepieciešama. Pēc masāžas seansa beigām jūs jutīsiet kā atgriežas enerģija un jūs atkal būsiet gatavs jauniem darbiem. Masāžas krēslu apvienojot kopā ar inovatīvo Braintronics sistēmu, jūs sakārtosiet savu nervu sistēmu. Pēc masāžas seansa beigām jūs jutīsieties atpūties, mierīgs un atjaunojies.

4D

masāžas sistēma

4D masāžas sistēma ļauj masāžas rullīšiem izvirzīties daudz tālāk nekā tas bija iepriekšējos masāžas krēslos. Iepriekšējo paaudžu masāžas krēslos rullīši virzās ne tikai uz augšu un leju, pa labi un pa kreisi, uz priekšu un atpakaļ, kas ļāva izbaudīt sajūtas, kas pielīdzināmas profesionālai masāžai. Šajā ierīcē masāžas rullīši dara to pašu, bet papildu tam masāžas rullīši maina darbības ātrumu, virzienu un masāžas spēku, ņemot vērā jūsu auguma anatomiskās īpašības. Tas ir panākts, pateicoties iebūvētiem sensoriem, kas skenē jūsu augumu un saprot, kurās vietās vairāk nepieciešama masāža.

Masāžas krēslā ir iebūvēta Hi-fi sistēma, kas ļaus jums izbaudīt iemīļoto mūziku, masāžas seansa laikā. Kā arī ir iebūvēti USB porti, lai jūs varētu uzlādēt savas viedierīces. Vadības pults ir novietota ērti pieejamā vietā, tā, ka visa masāžas seansa laikā jūs jebkurā brīdī variet mainīt masāžas veidus.  Kāju daļai ir viegli noņemams apvalks, kuru jūs variet mazgāt veļas mašīnā, tādējādi jūs vienmēr zināsiet, ka krēsls pēc cita lietotāja ir tīrs un higiēnisks.

ZERO GRAVITY

Ar masāžas funkciju Zero Gravity jūs vienā mirklī nonāksiet bezsvara stāvoklī un izbaudīsiet kosmiskas sajūtas. Šo masāžas funkciju mūsu speciālisti ir izstrādājuši līdzīgi kā NASA kosmiskajos mācību moduļos. Ķermenis tiek novietots speciālā leņķī – kājas 135 grādu, starp gurniem un pārējo ķermeni leņķis ir 118 grādi. Pie šādi novietota ķermeņa stāvokļa jūsu mugurkauls ir pilnībā atbrīvots, un ķermenis atslābst. Guļot parastā gultā šādu efektu nav iespējams panākt, tāpēc pēc šāda masāžas seansa jūsu spēki atjaunosies ar divkāršu jaudu.

Aura 4D krēsls ir pirmais masāžas krēsls, kurā ir iebūvēti masāžas rullīši ar apsildi. Visi masāžas rullīši uzsilst vienmērīgi, tādējādi radot sajūtu, ka jūs esat atnācis uz karsto akmeņu masāžu. Jūsu muskuļi tiks izsildīti un atslābināsies no kakla līdz pat pēdām. SPA salons neizejot no mājām.

Šajā masāžas krēslā kāju masāžai ir pilnīgi jaunas sajūtas. Tagad kāju masāžai vairs netiek izmantota tikai gaisa kompresija, bet darbojas arī masāžas rullīši, kas maigi, bet efektīvi izmasēs kāju ikrus. Akupunktūras masāžas rullīši lieliski iedarbojas uz ahileja cīpslu. Masāžas rullīši maigi izmasēs jūsu pēdas un kāju ikrus, uzlabojot asinsriti un limfatteci. Aizmirstiet par nogurumu un smaguma sajūtu kājās.

Aura 4D masāžas krēsls ir pieejams divās neitrālās krāsās – gaiši pelēks un tumši pelēks. Tas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Šis masāžas krēsls ir aprīkots ar jaunāko sensoru sistēmu. Pirms masāžas seansa krēsls pats noskenēs jūsu augumu, masāžas rullīšiem pārvietojoties visa ķermeņa garumā. Noskenēs jūsu auguma svaru, anatomisko uzbūvi, kā arī sapratīs, kurās vietās masāža nepieciešama visvairāk.

Tūkstošiem lietotāju, visā pasaulē, ir novērtējuši šī masāžas krēsla brīnišķīgās iespējas.