• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

BETASONIC 2

Sena tautas dziedniecības metode, kas uzlabo fiziskās un garīgās darbaspējas, palīdz atslābināties pēc grūtas, stresa pilnas darbdienas, kā arī nostiprina imūnsistēmu, ir masāža. Masāža nav luksusprocedūra. Tai var būt izšķiroša nozīme daudzu slimību ārstēšanā, piemēram, asinsrites, limfas rites uzlabošanā, kustību atjaunošanā, nervu slimību ārstēšanā. Masāžu īpaši iesaka pēc traumām, kaulu lūzumiem, mugurkaula spondilozes, radikulīta un iekšējo orgānu saslimšanām. Masāža kā ikdienas procedūra novērš iekšējo sasprindzinājumu, uzlabo cilvēka emocionālo stāvokli, uzlabo audu vielmaiņu un palielina kustību apjomu locītavās, tas rada normālus anatomiskos apstākļus orgānu funkcionēšanai, paaugstina imunitāti un organisma spēju pretoties ārējās vides nelabvēlīgajiem faktoriem.

Jaunais masāžas krēsls ir aprīkots ar antistresa sistēmu – Braintronics. Tas novērš nogurumu tikai 21 minūtē! Izvēlieties vienu no Braintronics programmām un jūs vienā mirklī nokļūsiet miera un relaksācijas pasaulē, kas savienojumā ar skaņu un vieglu masāžu piedāvā jums pilnīgu relaksāciju.

Ikdienas pārrunas, svarīgu lēmumu pieņemšana, darbs pie datora, tas viss liek mūsu smadzenēm strādāt BETA, brīžiem pat GAMMA, režīmā. Ja jūsu smadzenes nespēj izstrādāt ALFA viļņus, tad tas agrāk vai vēlāk jūs novedīs pie hroniska noguruma. Un vispārēja ķermeņa saspringuma. Tas var novest pie tā, ka jūs meklēsiet citus veidus kā noņemt spriedzi – biežāk tas ir alkohols un cigaretes. Tāpēc mūsu kompānija iesaka,šo unikālo līdzekli, spriedzes un stresa noņemšanai.

Masāžas seanss palīdz nomierināties un sagatavot sevi pirms svarīgas tikšanās. Masāžas laikā jūs varat sakārtot domas un prātā pārcilāt svarīgos jautājumus.

Masāžas seanss ilgst tikai 20 minūtes, bet pateicoties tam jūs esat lieliski sagatavojies,
lai tikšanās noritētu veiksmīgi.
LIELISKAIS MĀJAS PALĪGS!
Tikai 15-20 minūšu laikā jūs spēsiet atjaunot spēkus pat pēc vissmagākās darba
dienas. Atslābinošā masāža būs lielisks palīgs tiem, kam ir hronisks bezmiegs. Pēc
masāžas seansa jūsu miegs būs kā zīdainim. Mēs esam pārliecināti, ka masāžas krēsls
Beta Sonic 2 kļūs par labu sabiedroto visai ģimenei.

ZERO-G

Zero – G – atslābinieties divas reizes ātrāk ar masāžas krēslā iebūvēto Zero – G bezsvara stāvokļa funkciju. Parastam masāžas seansam jums vajadzētu 30 min. laika,lai panāktu vēlamo efektu, bet ar Zero – G funkciju šo pašu efektu jūs panāksiet 20 min. Zero – G ir maksimāli atslābinoša poza. Masāžas seansa laikā noslodze uz mugurkaulu ir praktiski minimāla, tas palīdz atslābināties un masāža, uz ķermeni,iedarbojas daudz dziļāk.

Masāžas krēsls ir izgatavots no īpaši izturīga materiāla SolidTex. Šis materiāls tika izgudrots speciāli masāžas krēsliem, tā pamats ir veidots no kokvilnas. Atšķirībā no mākslīgās ādas SolidTex materiāls nedeformējas, nestiepjas un neuzkrāj statisko elektrību. Pateicoties šīm īpašībām jūsu masāžas krēsls ilgi izskatīsies kā jauns. SolidTex materiāls būs patīkams jūsu ādai, jo uztur sevī siltumu, tāpēc masāžas seansu variet izbaudīt arī ļoti vieglā apģērbā.
Masāžas laikā ieslēdziet gaisa jonizētāju, tas ļaus jums izbaudīt sajūtas, kā pēc negaisa. Kā arī masāžas seansa laikā ieslēdziet savu mīļāko mūziku, kuru jūs variet savienot ar masāžas krēslu caur bluethooth sistēmu. Masāžas krēslā ir iebūvēta ļoti kvalitatīva skaņas sistēma.

Masāžas krēsla svarīgās īpašības:

1. Pagalvja spilvens ir transformējams
Jūs to variet atvērt un palikt zem
muguras, tādējādi padarot masāžu maigāku.
2. Mēs masāžas krēsla panelī iestrādājām pašas svarīgākās vadības pogas
Tagad jums vairs nebūs nepieciešams masāžas laikā meklēt vadības pulti, bet gan ar vienu pirksta pieskārienu jūs variet izvēlēties biežāk izmantojamās programmas, kā arī uzlādēt savu mobilo telefonu.
3. . Masāžas krēslā ir iestrādāti 60 gaisa kompresijas spilveni, kas maigi izmasēs jebkuru jūsu ķermeņa daļu.
Šeit ir arī iekļauta masāžas programma FullAir, kuru palaižot jūs jutīsiet, kā tiek masēts viss jūsu ķermenis.
4. Papildus pārliekama kabata, kurā jūs variet glabāt masāžas krēsla pulti un savu telefonu.

Atkarībā no tā vai esat labrocis vai kreilis, jūs šo kabatu variet novietot tajā krēsla pusē, kur jums tas ir ērtāk.

Masāžas programmas:

Kneading – masāža tiek veikta apļveida kustībām, kā masieris to darītu ar īkšķiem,maigi, bet tai pat laikā spēcīgi izmasējot sāpošās vietas. Tas palīdz savilktajiem muskuļaudiem atbrīvoties.
Tapping – masāžas rullīši veic īsus nelielus piesitienus (dunkas). Sajūtas ir tādas, it kā jūs masētu profesionāls masieris. Iedarbība uz ķermeņa ir reflektīva.
Flap – šīs masāžas laikā jūs sajutīsieties kā īsta profesionāļa rokās. Masāža būs maiga un dziļa.
Back strech rolling – ja to veiktu cilvēks, tad tā būtu «velmējošā» masāža. Ļoti labi noņem saspringumu muskuļos un atslābina organismu. Šai masāžai ir nomierinošs un atslābinošs efekts. Tāpēc to iesaka veikt vakaros, pirms došanās pie miera. Masāža palīdz uzlabot limfātiskās sistēmas darbību, palīdz izvadīt no organisma šlakvielas un sliktos toksīnus. Kā arī izvada lieko šķidrumu un uzlabo vielmaiņu.
Rolling – ja to veiktu cilvēks, tad tā būtu «velmējošā» masāža. Ļoti labi noņem saspringumu muskuļos un atslābina organismu. Šai masāžai ir nomierinošs un atslābinošs efekts. Tāpēc to iesaka veikt vakaros, pirms došanās pie miera. Masāža palīdz uzlabot limfātiskās sistēmas darbību, palīdz izvadīt no organisma šlakvielas un sliktos toksīnus. Kā arī izvada lieko šķidrumu un uzlabo vielmaiņu.
Knead & Flap – masāža darbojas vienlaicīgi uzspiežot un veicot apļveida kustības.Masējot tieši tajā vietā, kur ir muskuļu savilkums. Šo masāžu jūs varat veikt pirms atslābinošās masāžas vai kādas citas masāžas. Jo tādā veidā jūs noņemsiet muskuļu spriedzi noteiktā ķermeņa zonā, tur kur tas visvairāk nepieciešams, bet pēc tam, varēsiet atslābināt visu ķermeni pilnībā.
Human hands – Jūs nejutīsiet nekādu atšķirību vai esat masāžas krēslā vai profesionāla masiera rokās.
Air compression – neviens masieris, pat visprofesionālākais nespēs veikt šādu masāžu. Masāža tiek veikta gaisa spilveniem piepūšoties un izlaižot gaisu. Šīs masāžas laikā gaisa spilveni atkārto dabiskās muskuļu kustības. Šāda masāža īpaši
patīkama ir ikru un pēdu zonā.
Apsildes funkcija – masāžas krēsla atzveltnē ir iestrādāta apsildes funkcija, kas masāžas seansa laikā dziļi izsildīs jostasvietas muskuļus. Pateicoties šai funkcijai masāžas efekts būs vēl labāks, jo muskuļi tiks izsildīti, tie kļūs elastīgāki un masāžai būs labāks efekts.
Masāžas krēsls ir parīkots ar masāžas rullīšiem visā tā garumā, tādējādi jums tagad ir iespēja izbaudīt masāžu visam ķermenim.
Pēdu masāža GuaSha – masāžas krēsls Alpha sonic 2 pēdas masē nevis ar rullīšiem,kā tas ir citos masāžas krēslos, bet gan ar speciāli iestrādātām plāksnēm. Tās stimulē aktīvos pēdas punktus, tādējādi masāža ir ļoti maiga un patīkama. Šis masāžas veids ir pēdu refleksoloģija. To veic, iedarbojoties uz kāju refleksa zonām, masāžas laikā caur pēdām strādā ar visu ķermeni. Pēdu refleksoloģija ļauj atjaunot līdzsvaru iekšējo orgānu, dziedzeru darbībā, jo pēdās ir informācija par visu ķermeni

Masāžas krēsls ir pielāgojams jebkuram augumam.Jaunais masāžas krēsls Beta Sonic 2, ir aprīkots ar inovatīvo funkciju – Joga. Masāžas krēslā iestrādātie kompresijas spilveni, stingri atbalsta plecu zonu un kājas.Guļus stāvoklī jūsu mugurkauls tiek izstiepts, kas palīdz atbrīvoties no muguras sāpēm. Masāžas laikā, mugurkauls kļūst elastīgāks, uzlabojas asinsrite.