• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Uzticams atbalsts un pulsometrs – ergonomiski veidots rāmis, kas palīdz noturēt ķermeni pareizajā pozā, lai treniņ laikā jūs justos komfortabli un nenodarītu sev sāpes. Skrejceliņa rokturos ir iestrādāts pulsometrs, kas dod jums iespēju sekot līdz jūsu ķermeņa izmaiņām.

Kaloriju skaitīšanas sensors – jums ir iespēja ievadīt kaloriju daudzumu, ko vēlaties sadedzināt treniņa laikā. Sensors sāks skaitīšanu, ar brīdi, kad uzsāksiet treniņu, kad vēlamais kaloriju daudzums būs sadedzināts, trenažieris automātiski palēninās savu gaitu, līdz beidzot apstāsies.

iCS tehnoloģija – viedā amortizācijas sistēma.

Četrslāņu skriešanas lenta nodrošina trenažiera ilgmūžību un komfortu treniņa laikā. Skriešanas lenta sastāv no četrām kārtām – pirmā ir pretslīdes kārta, kas nodrošina to, ka treniņa laikā jūsu apavi neslīdēs. Otrā kārta – ir veidota no ļoti izturīga materiāla, kas nodrošina jūsu trenažierim ilgu darbības laiku. Trešā kārta – ir maiga putu kārta, kas amortizē triecienus, tādējādi jūsu potītes un ceļgali tiks pasargāti no traumām. Arī ceturtā kārta ir no triecienu amortizējošas materiāla.

Power walker trenažieri ir iespējams savienot ar SmartTreadmill aplikāciju. Šajā aplikācijā jūs variet sekot līdz treniņu ilgumam, noskrietajam attālumam. Kā arī ar aplikācijas palīdzību varēsiet sagatavot individuālu treniņu grafiku. Ar aplikācijas palīdzību, jums ir iespējams izvēlēties skriešanas maršrutu. Turpmāk neizejot no mājas, jūs varēsiet skriet parkā vai gar jūras malu.

Displejs izveidots ļoti ērts un viegli saprotams. Ar vienu pieskārienu jūs variet uzsākt vai pārtraukt savu treniņu, sekot līdz savam pulsam un skriešanas ātrumam. Trenažierim pavisam pieejami 12 ātrumi, kurus jūs variet mainīt pakāpeniski +/-, vai arī uzreiz izvēlieties nepieciešamo skriešanas programmu.

Power walker strādā ļoti klusi. Jūs netraucēsiet apkārtējiem ģimenes locekļiem un varēsiet trenēties jebkurā jums ērtā laikā.

Grūti būtu neievērot jauno inovatīvo power walker dizainu. Šis trenažieris pilnībā atšķiras no mums ierastajiem skriešanas trenažieriem. Plūstošās līnijas un gaišā krāsa, iederēsies pat vismodernākajos mūsdienu dizainos.