• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

Pirmais trenažieris pasaulē ar antistresa programmu

. Ikdienā mēs nepamanām cik ļoti mums pietrūkst miera un atpūtas. Aizveriet acis un ļaujiet jums iegrimt meditācijas pasaulē. 21 minūtes laikā jūs atbrīvosiet sevi no stresa, nostādīsiet smadzenes pareizajā frekvencē. Noņemot masku jūsu skats būs skaidrs un galva viegla. Viedtālrunī jūs regulāri varēsiet papildināt meditācijas programmas. Quattromed 5 ir aprīkots ar jaunāko masāžas sistēmu, kas ne ar ko neatšķiras no lielākajiem masāžas krēsliem. Mūsu inženieri šajā masāžas ierīcē ir ielikuši tādus pašus masāžas rullīšus, kādi atrodami mūsu dārgākajos masāžas krēslos. Masāžas rullīši pārvietojas trīs dažādos virzienos. Quattromed 5 lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Tas ir izgatavots no viegli kopjama materiāla, patīkams uz tausti.

Akmens terapija

Masāžas galviņas Quattromed 5 Braintronics ir izgatavotas no baltā “piena” nefrīta.  Pērkot Quattromed 5 Braintronics, jūs saņemat masāžu un akmens terapiju vienlaicīgi .Šis  pusdārgakmens terapijā tiek izmantots vairāk nekā 5000 gadu Ķīnā, Grieķijā un citās valstīs.

Masāžas ierīcei ir stingra muguras daļa, kas ļaus jums šo lielisko masažieri izmantot uz jebkuras sēdvirsmas. Jūs to varēsiet izmantot arī guļus stāvoklī, kas ir ļoti liels retums starp masāžas ierīcēm. Ļoti viegli pārvaldāma pults. Neskatoties uz to, ka tā ir tikai angļu valodā, katra poga ir apzīmēta ar piktogrammu. Tādējādi pat mazam bērnam būs skaidrs, ko katra poga nozīmē. Visas pogas uz pults ir izgaismotas, tas dos jums iespēju izmantot masažieri arī naktīs, vai dienas tumšajā laikā.