• + (371) 2 9 218 218
  • E-mail: info@casada.lv

MASĀŽAS KRĒSLS TITAN
Titāna masāžas krēsls ir jaunākais CASADA superhits. Papildus daudzām labi zināmām funkcijām, masāžas krēslā ir lieliski inovatīvi jauninājumi, piemēram, dubultmasāžas mehānisms, kas darbojas neatkarīgi viens no otra, balss vadība, atzveltne, kuru var noregulēt līdz pat 165 °, un grafēna siltums kāju zonā.

Lai neatpaliktu ātrajā pasaules skrējienā, CASADA inženieri, nenogurstoši pēta un izgudro, arvien jaunas tehnoloģijas, lai labākos pasaules masierus un SPA salonus, spētu ienest tieši jūsu mājās. Masāžas krēsls TITAN šobrīd ir CASADA absolūtā pilnība. Šajā masāžas krēslā ir viss nepieciešamais, lai pilnībā atgūtos no ikdienas dzīves stresa un saspringuma. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un daudzām inovācijām, jūs gaida neskaitāmi, neaizmirstami masāžas seansi.
Inteliģentā ķermeņa skenēšana, grafēna siltums, elastīga sliede un it īpaši dubultmasāžas robots vainago Titānu par absolūto CASADA masāžas krēslu virsotni.

ĶERMEŅA SKENĒŠANA UN GRAFĒNA SILTUMS
Pateicoties jaunajai skenēšanas metodei, masāžas krēsls darbojas daudz jūtīgāk un precīzāk. Šim nolūkam tiek izmantota daudzfaktoru iestatīšanas sistēma un inteliģents algoritms, kas ļauj veikt plašāku analīzi, vairāk reģistrētu skaitļu, ātrāku reakciju un precīzāku kontroli ķermeņa skenēšanā un masāžas tehnikas regulēšanā. Siltuma funkcijai masāžas krēsla atzveltnes daļa, izmanto grafēnu – jaunāko, spēcīgāko, plānāko, vadošāko un 100% oglekļa materiālu. Grafēna radītie dziļie infrasarkanie stari nodrošina dabisku veselības aprūpi, kā arī uzlabo asinsriti.

DUBULTAIS MASĀŽAS MEHĀNISMS

Titāna īpašais akcents ir tā dubultais masāžas robots. Ar šī dubultā mehānisma palīdzību 3D masāžas robots kopā ar specializēto 2D masāžas robotu nodrošina sinhronizētu masāžu, kas rada sajūtu, it kā jūs vienlaicīgi masētu divi masieri. Masāžas rullīši nodrošina pilnīgi autentiskas īstas masāžas sajūtas. Turklāt Titānam ir elastīga sliede, kas var izliekties arkas formā visa masāžas krēsla garumā, lai paceltu jūsu muguru un tādējādi radītu autentiskas sajūtas kā TAI stiepšanas masāžas seansā

BALSS VADĪBA UN CITAS ĪPAŠĀS FUNKCIJAS

Tāpat kā visi jaunākie CASADA masāžas krēslu saimes modeļi, arī Titan pārvalda braintronics® funkciju, ar kuru smadzeņu viļņi tiek sinhronizēti, izmantojot skaņas stimulāciju, un jauni relaksācijas stāvokļi kļūst reāli. Bet papildus šīm un citām jau pārbaudītajām funkcijām Titāns piedāvā daudzus uzmundrinošus jauninājumus. Krēslu var vadīt ne tikai ar skārienekrānu, bet arī ar balss vadību. Lai iegūtu lielāku individuālu komfortu, elektrisko masāžas krēsla atzveltni jūs variet regulēt leņķī līdz pat 165 °. Tādā veidā jūs masāžas seansa laikā variet izvēlēties tikai jums atbilstošāko un ērtāko ķermeņa pozu. Atverot masāžas krēslu pilnā atvērumā, tas jūsu ķermenim liks pilnībā atslābt un jūs jutīsieties kā ieņēmis bezsvara stāvokli. Turklāt, masāžas krēslā ir iebūvēti jaunākie NICAM stereo skaļruņi, izcilai skaņas pieredzei, 38 gaisa spilveni un gaisa spiediena intensitāte, ko jūs variet iestatīt vairākos veidos, visa masāžas seansa laikā, lai pilnībā atpūstos no galvas līdz pat kāju pēdām.

Casada 2 MassageroboterCasada 2D MassageCasada 3D MassageCasada 165° LiegepositionCasada Akupressurpunkte
Casada Schulterbereich einstellenCasada Einstellbare FußstützenCasada LuftbereichCasada LuftdruckmassageCasada Luftintensität
Casada Arthrose TraktionCasada AutomatikCasada LuftbereichCasada Streckmassage RückenCasada Bluetooth
Casada braintronicsCasada Carbon WärmeCasada Kneten & KlopfenCasada Doppelsensorischer KörperscanCasada Graphen-Wärme im Beinbereich
Casada Massagehände GefühlCasada KnetmassageCasada L-FormCasada MusikCasada Schnellstart
Casada LiegepositionCasada ReflexzonenCasada RollmassageCasada S-FormCasada Shiatsu
Casada SchultergriffCasada LCD Touchscreen-FernbedienungCasada FußrollerCasada GeschwindigkeitCasada Punkt
Casada KlopfmassageCasada USB-LaderCasada SprachsteuerungCasada LautstärkeCasada Taillenstreckung
Casada WeiteCasada Schwerelos PositionCasada Platzsparend
Vertikālie izmēri:
Gulētāja izmēri:
Svars:
Spriegums:
Nominālā jauda:
Ilgums:
braintronics®:
Krāsa:
Sertifikāti:
81,5 x 167 x 124,5 cm
81,5 x 180-195 x 98,5 cm
159 kg
220 - 240 VAC ~ 50/60 Hz
180 vati
30 minūtes
21 minūtes
Tumši brūns, balti pelēks
Casada sertifikāti